HANDMADE SMALL PURSE

Zaczynam naprawdę lubić tworzyć "coś z niczego". Jakiś czas temu zrobiłam bardzo malutką torebkę używając pudełka po kosmetyku do ciała, gorącego kleju i czarnych i białych koralików. Posiada ona również pasek, który zrobiłam używając złotego łańcuszka. Jest to najmniejsza torebka jaką miałam w swojej szafie, ale jestem nią naprawdę zachwycona! Zapraszam do obejrzenia jak udało mi się to zrobić... 

I'm starting to think that I really enjoy recycle crafting. Some time ago, I did very small purse using a box from body cosmetic, hot glue and many of black and white beads. This purse have also a strap which I made it by using some golden chain. For now, it is the most tiny bag I  have ever had  but I really love this!  Come on and see how I did that...


.
Na początku umyłam porządnie pudełko. Gdy było już gotowe, zaczęłam przyklejać do niego koraliki używając gorącego kleju. Bawiłam się przy tym świetnie !

First what I did, I  washed up the box. When the box was finally clean I glued some beads using a hot glue. It was such a fun !

Kiedy skończyłam kleić pudełko juz z każdej srony dodałam złoty łańcuszek i "ta da!"  Najmniejsza ręcznie robiona torebka, którą kiedykolwiek robiłam jest gotowa do noszenia!

When i ended kleić box everywhere I dodałam golden łańcuszek and "ta da!" The smallest handmade purse i have ever did is ready to wear!


Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć to zapraszam do tego posta!

If you want to see more pictures go here!No comments:

Post a Comment

Thanks xoxo