PANNA RETRO

Jakiś czas temu w sieci i w magazynach zauważyłam dość silny trend na ciuchy utworzone z przezroczystych tkanin. Bardzo mi się to spodobało i postanowilam stworzyć własną wizję takiego ciuchu. Niestety jednak nie udało mi się zdobyć tego materiału. Natknęłam się jedynie na ewentualność sprowadzenia czegoś takiego z Chin. Nie przepadam za takimi transakcjami, bo wiadomo jak to jest z kupnem czegokolwiek przez internet z tych stron. Tak więc, postanowiłam stworzyć coś na raz. A mianowicie tak jak kiedys zrobiłam sukienkę z papieru tak i teraz posłużyłam się czymś jednorazowym. Moi drodzy CELOFAN. Nie było łatwo, ponieważ jest to bardzo delikatny materiał i lekko krzywe ucięcie mogło spowodować rozerwanie całego "eksperymentu" i tak się czasem działo, ale przebrnęłam przez wszystkie trudne momenty i w końcu udało mi się uzyskać wymarzony efekt !

Some time ago, I saw in magazines and in the internet a huge trend of wearing clothes made by some transparent fabric. I'd really loved this and I decided to make my own vision of it. Unfortunately I couldn't find a transparent fabric in Poland. Only way I found in the internet was impoort from China. I don't like this kind of transaction, because as we know how it is, the products can be fake, damaged or different as we have seen on the pictures on auction. I decided to make my clothes for only one wear. As I made paper dress earlier, now I used cellophane. It wasn't so easy because this kind of fabric is very delicate. Small mistake, little bit crooked cut could destroy my whole work. But I passed through all difficulties and finally, I made my dream effect !

Niedługo na blogu pojawi się post, w którym będzie można zobaczyć jak to wygląda na człowieku. Pokażę dwie spódnice, które dorobiłam do tej góry, ale niestety nie mam ich zdjęć na manekinie, a chciałabym zostawić wam nutkę ciekawości dlatego nie dodałam iich juz na mnie. Mam nadzieje że wrócicie i zobaczycie jak to wygląda w pełnej okazałości ! :)

Soon, I will show you how it will look on a person and I will show you two different skirts which I made for this shirt. Unfortunately, I don't have pictures on my mannequin. In this post I don't want to show you this on myself. I want to leave you with some curiosity. I hope you like it and you will come back for more! :) 
No comments:

Post a Comment

Thanks xoxo